0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Dell S3422DW | Dell SE2417HG |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2021 | 2016 |
| Brand | Dell | Dell |
| Model | S3422DW | SE2417HG |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 24" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34.03 in 86.4 cm 864.25 mm 2.84 ft |
23.58 in 59.9 cm 599 mm 1.97 ft |
| Latime Ecran | 31.39 in 79.7 cm 797.22 mm 2.62 ft |
20.52 in 52.1 cm 521.28 mm 1.71 ft |
| Inaltime Ecran | 13.14 in 33.4 cm 333.7 mm 1.09 ft |
11.54 in 29.3 cm 293.22 mm 0.96 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1800 | |
| Tip Ecran | VA | TN |
| Display Bit Depth | 8 bits | 8 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 1920 x 1080 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.272 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 93 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 90.4 % | 83.4 % |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 92.4% | |
| sRGB | 98.8 % | |
| Luminozitate | 300 cd/m² | 300 cd/m² |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | 1000 : 1 |
| Contrast Dinamic Ecran | 8000000 : 1 | |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 170 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 160 ° |
| Timp Minim de Raspuns | 2 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte (3H) | Anti-glare/Matte (3H) |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 2.52 in 6.4 cm 64.01 mm 0.21 ft |
2.17 in 5.5 cm 55 mm 0.18 ft |
| Greutate Carcasa | 6.7 kg 15 lbs |
3.4 kg 7 lbs |
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.82 in 80.8 cm 808.16 mm 2.65 ft |
21.86 in 55.5 cm 555.2 mm 1.82 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 15.33 in 38.9 cm 389.36 mm 1.28 ft |
16.63 in 42.3 cm 422.5 mm 1.39 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 8.27 in 21 cm 210 mm 0.69 ft |
7.08 in 18 cm 179.9 mm 0.59 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 10.16 kg 22 lbs |
4.51 kg 10 lbs |
| Culoare Carcasa | Platinum Silver | Black |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 1 x 3.5 mm Audio Out 2 x USB 3.0 (Type-A; downstream) 1 x USB 3.0 (Type-B; upstream) |
1 x 3.5 mm Audio Out 2 x HDMI 1.4 1 x D-sub |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 5W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Dell Display Manager Flicker-free technology Picture-by-Picture Picture-in-Picture Low Blue Light AMD FreeSync technology ComfortView |
|
| Caracteristici Extra | Security lock slot | Security lock slot |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 31.82 in 80.8 cm 808.16 mm 2.65 ft |
21.86 in 55.5 cm 555.2 mm 1.82 ft |
| Inaltime Carcasa | 14.34 in 36.4 cm 364.16 mm 1.19 ft |
13 in 33 cm 330.1 mm 1.08 ft |
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 100 x 100 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | No |
| Interval Ajustare Inaltime | 100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
|
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | Yes | No |
| Pivotare la Stanga | 4 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 4 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | No | No |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 21 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 100 Hz | 56 Hz - 76 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 30 kHz - 160 kHz | 30 kHz - 83 kHz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | HDMI cable USB 3.0 cable |
D-sub cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | Energy Star 8.0 EPEAT Gold RoHS TCO Certified Displays TÜV Rheinland Certified |
CECP ENERGY STAR Epeat Silver RoHS TCO Certified Displays |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 35 °C 32 °F - 95 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 80 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 10 % - 90 % | 5 % - 90 % |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | 5000 |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 | 12192 |
| Dell S3422DW | Dell SE2417HG |