0
Premium subscription
Limited offer: $9.99 FREE
Subscription benefits:
DisplayDB este asociat Amazon Services LLC si castiga din vanzarile aferente.
| Informatii Generale | ||
|---|---|---|
| Model | Cooler Master GM34-CW | Dell InfinityEdge U2717D |
|
|
|
| Pret | ||
| Tip | Monitor | Monitor |
| An Fabricatie | 2020 | 2016 |
| Brand | Cooler Master | Dell |
| Model | GM34-CW | InfinityEdge U2717D |
| Alias | CMI-GM34-CW | |
| Informatii Ecran | ||
| Clasa Marime Ecran | 34" (inches) | 27" (inches) |
| Dimensiune Diagonala | 34 in 86.4 cm 863.6 mm 2.83 ft |
26.96 in 68.5 cm 684.7 mm 2.25 ft |
| Latime Ecran | 31.49 in 80 cm 799.8 mm 2.62 ft |
22.43 in 57 cm 569.736 mm 1.87 ft |
| Inaltime Ecran | 13.18 in 33.5 cm 334.8 mm 1.1 ft |
13.22 in 33.6 cm 335.664 mm 1.1 ft |
| Dimensiune Curba Ecran | 1500 | |
| Producator Ecran | Samsung | Samsung |
| Tip Ecran | VA | PLS |
| Display Bit Depth | 8 bits | 8 bits |
| Frame Rate Control | No | |
| Numar Maxim de Culori | 16777216 | 16777216 |
| Biti | 24 | 24 |
| Aspect Ecran | 21:9 | 16:9 |
| Rezolutie Ecran | 3440 x 1440 | 2560 x 1440 |
| Screen Pixel Pitch | 0.232 mm | 0.233 mm |
| Densitate Pixeli Ecran | 109 ppi | 114 ppi |
| Raport Marime Ecran-Carcasa | 87.98 % | |
| Sursa Iluminare | W-LED | W-LED |
| DCI P3 | 95% | |
| sRGB | 125 % | 99 % |
| Adobe RGB 1998 | 74 % | |
| NTSC 1953 | 72 % | |
| Luminozitate | 400 cd/m² | 350 cd/m² |
| Contrast Ecran | 3000 : 1 | 1000 : 1 |
| Unghi Vizibilitate Ecran (Orizontala) | 178 ° | 178 ° |
| Unzhi Vizibilitate Ecran (Verticala) | 178 ° | 178 ° |
| Screen Input Lag | 25 ms | |
| Timp Minim de Raspuns | 4 ms | 6 ms |
| Timp Mediu de Raspuns | 9 ms | |
| Timp Maxim de Raspuns | 12 ms | |
| Strat Protector Ecran | Anti-glare/Matte | Anti-glare/Matte (3H) |
| HDR | DisplayHDR 400 | |
| 3D | No | No |
| Marime, Greutate, Culoare | ||
| Adancime Carcasa | 1.9 in 4.8 cm 48.3 mm 0.16 ft |
|
| Greutate Carcasa | 4.5 kg 10 lbs |
|
| Adancime Carcasa cu Suport | 31.84 in 80.9 cm 808.65 mm 2.65 ft |
24.07 in 61.1 cm 611.3 mm 2.01 ft |
| Inaltime Carcasa cu Suport | 20.5 in 52.1 cm 520.82 mm 1.71 ft |
16.15 in 41 cm 410.2 mm 1.35 ft |
| Adancime Ecran cu Suport | 10.39 in 26.4 cm 263.9 mm 0.87 ft |
7.89 in 20 cm 200.3 mm 0.66 ft |
| Greutate Ecran cu Suport | 7.02 kg 15 lbs |
7.3 kg 16 lbs |
| Culoare Carcasa | Black | Gray |
| Hardware | ||
| Camera Web Integrata | No | No |
| Conectivitate | 2 x DisplayPort 1.4 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x HDMI 1.4 1 x HDMI 2.0 |
1 x HDMI 1.4 (MHL) 1 x DisplayPort 1.2 1 x DisplayPort 1.2 (Output MST) 1 x 3.5 mm Audio Out 1 x DisplayPort 1.2 (Input mini) 4 x USB 3.0 (downstream) 1 x USB 3.0 (upstream) |
| Audio | ||
| Boxe Audio Integrate | 2 x 3W | |
| Caracteristici | ||
| Caracteristici Speciale | Flicker-free technology Low Blue Light Picture-in-Picture Wide Color Gamut Picture-by-Picture AMD FreeSync 2 technology DCR (Dynamic Contrast Ratio) |
|
| Caracteristici Extra | Security lock slot | |
| Ergonomie | ||
| Adancime Carcasa | 24.07 in 61.1 cm 611.3 mm 2.01 ft |
|
| Inaltime Carcasa | 14 in 35.6 cm 355.6 mm 1.17 ft |
|
| Suport Perete VESA | Yes | Yes |
| Marime Interfata VESA Standard | 75 x 75 | 100 x 100 |
| Stand VESA Detasabil | Yes | Yes |
| Ajustare pe Inaltime | Yes | Yes |
| Interval Ajustare Inaltime | 100 mm 10 cm 3.937 in 0.3281 ft |
130 mm 13 cm 5.1181 in 0.4265 ft |
| Suport Pivotare Mod Portret / Vedere | No | Yes |
| Pivotare la Stanga | 90 ° | |
| Pivotare la Dreapta | 90 ° | |
| Suport Rotatie Stanga/Dreapta | Yes | Yes |
| Rotatie spre Stanga | 45 ° | 45 ° |
| Rotatie spre Dreapta | 45 ° | 45 ° |
| Suport Inclare Fata/Spate | Yes | Yes |
| Inclinare Ecran in Fata | 5 ° | 5 ° |
| Inclinare Ecran pe Spate | 15 ° | 21 ° |
| Frecventa si Interpolare | ||
| Frecventa Digitala pe Verticala | 48 Hz - 144 Hz | 24 Hz - 60 Hz |
| Frecventa Digitala pe Orizontala | 71.52 kHz - 214.56 kHz | 30 kHz - 88 kHz |
| Unitate Masura Interpolare Ecran | NULL | |
| Accesorii | ||
| Extra | DisplayPort 1.4 cable | DisplayPort cable - mini-DP to DP Factory calibration report USB 3.0 cable |
| Certificate si Standarde | ||
| Licente | RoHS | ENERGY STAR 6.0 Epeat Gold RoHS Compliant TCO Certified Displays |
| Cerinte Utilizare si Stocare | ||
| Nivel Optim Temperatura de Functionare | 0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
0 °C - 40 °C 32 °F - 104 °F |
| Safe Operating Humidity Level | 10 % - 85 % | 10 % - 80 % |
| Temperatura Stocare Interna | -20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
-20 °C - 60 °C -4 °F - 140 °F |
| Nivel Umiditate Stocare Interna | 5 % - 90 % | |
| Nivel Altitudine Maxima de Functionare | 5000 | |
| Nivel Altitudine Maxim de Stocare | 12192 |
| Cooler Master GM34-CW | Dell InfinityEdge U2717D |